Дитяча
ЛОР хірургія

У Клініці Стахіва ви отримаєте повноцінне діагностичне обстеження вашої дитини. А лікарі підберуть оптимальний вид лікування, який необхідний саме вашому малюку.

Симптоми у дітей, які повинні насторожувати батьків:

  • біль у вухах;
  • зниження слуху;
  • часті ангіни;
  • утруднене носове дихання;
  • часті і затяжні виділення з носа, головні болі;
  • свербіж в носі, велика кількість кірок в носі, носові кровотечі;
  • нападоподібне чхання;
  • часті респіраторні інфекції
  • осиплість голосу;
  • кашель.

Ми використовуємо сучасне ендоскопічне обладнання , яке дозволяє провести детальне дослідження стану порожнини носа, навколоносових пазух, аденоїдних вегетацій і співустя слухових труб, що важливо при постановці точного діагнозу. Тільки після цього лікар приймає рішення про проведення оперативного лікування чи ефективну консервативну терапію.

За допомогою шейвера, коблатора під відеоендоскопічним контролем, наші лікарі проводять усі необхідні оперативні втручання дітям. У нас оперативні втручання проводяться під найбільш безпечним інгаляційним наркозом.

Повний спектр дитячих операцій:

  1. Аденотомія класична з ендоскопічним контролем.
  2. Аденотомія з тонзилотомією під ендоскопічним контролем.
  3. Аденотомія шейверна з ендоскопічним контролем.
  4. Вазотомія.
  5. Ендоскопічна септопластика.

Можливо вас зацікавить

Сучасна оториноларингологія

У клініці Ви отримаєте весь спектр консультативної, терапевтичної та хірургічної допомоги із використанням новітніх методів діагностики та лікування для дорослих і дітей.

Ендоскопічна риносинусохірургія

Основним хірургічним напрямком «Клініки Стахіва «До і після»» є функціональна ендоскопічна риносинусохірургія (FESS).

Дитяча ЛОР хірургія

У Клініці Стахіва ви отримаєте повноцінне діагностичне обстеження вашої дитини. А лікарі підберуть оптимальний вид лікування, який необхідний саме вашому малюку.

Повний спектр пластичних послуг

У «Клініці Стахіва «До і після»» Ви відчуєте на собі всі переваги омріяного перевтілення. Кращі пластичні хірурги України допоможуть повернути у Ваше життя красу, гармонію, комфорт та впевненість у собі.

Естетична косметологія

Мрієте завжди виглядати молодо та ефектно? У Клініці Стахіва ви отримаєте високий рівень косметичних послуг, індивідуальний підхід та конфіденційність.

Лікар-педіатр

Виховати здорову дитину – мрія усіх батьків. І в Клініці Стахіва ми допоможемо втілити її в реальність. Адже наші педіатри своєчасно і ефективно проводять необхідну діагностику та лікування.

Дитячий хірург

Дитяча хірургія в «Клініці Стахіва » – це безпечне малоінвазійне втручання. У нас ви отримаєте кваліфіковану планову консультацію з усіх вроджених та набутих хірургічних патологій у дітей з використанням сучасних методик