Дитяча хірургія в
«Клініці Стахіва»

- це безпечне малоінвазійне втручання. У нас ви отримаєте кваліфіковану планову консультацію з усіх вроджених та набутих хірургічних патологій у дітей з використанням сучасних методик оперативного лікування.

Амбулаторне лікування дітей (видалення сторонніх тіл, доброякісніх новоутворень на тілі та інше).

Персонал клініки зробить усе можливе для того, щоб надати медичну допомогу дитині професійно, спокійно і без стресу. Ми гарантуємо якісне, безпечне лікування та швидке післяопераційне відновлення.

Основні переваги дитячої хірургії в нашому закладі:

  • максимально короткий термін перебування у клініці;
  • професійно обладнана операційна;
  • якісні та стерильні матеріали в операційній та палаті;
  • швидке одужання;
  • комфортабельні зручні палати, пристосовані до потреб дітей;
  • постійний нагляд професіоналів за вашою дитиною.

Можливо вас зацікавить

Сучасна оториноларингологія

У клініці Ви отримаєте весь спектр консультативної, терапевтичної та хірургічної допомоги із використанням новітніх методів діагностики та лікування для дорослих і дітей.

Ендоскопічна риносинусохірургія

Основним хірургічним напрямком «Клініки Стахіва «До і після»» є функціональна ендоскопічна риносинусохірургія (FESS).

Дитяча ЛОР хірургія

У Клініці Стахіва ви отримаєте повноцінне діагностичне обстеження вашої дитини. А лікарі підберуть оптимальний вид лікування, який необхідний саме вашому малюку.

Повний спектр пластичних послуг

У «Клініці Стахіва «До і після»» Ви відчуєте на собі всі переваги омріяного перевтілення. Кращі пластичні хірурги України допоможуть повернути у Ваше життя красу, гармонію, комфорт та впевненість у собі.

Естетична косметологія

Мрієте завжди виглядати молодо та ефектно? У Клініці Стахіва ви отримаєте високий рівень косметичних послуг, індивідуальний підхід та конфіденційність.

Лікар-педіатр

Виховати здорову дитину – мрія усіх батьків. І в Клініці Стахіва ми допоможемо втілити її в реальність. Адже наші педіатри своєчасно і ефективно проводять необхідну діагностику та лікування.

Дитячий хірург

Дитяча хірургія в «Клініці Стахіва » – це безпечне малоінвазійне втручання. У нас ви отримаєте кваліфіковану планову консультацію з усіх вроджених та набутих хірургічних патологій у дітей з використанням сучасних методик