Ендоскопічна
риносинусохірургія

Основним хірургічним напрямком «Клініки Стахіва «До і після»» є функціональна ендоскопічна риносинусохірургія (FESS).

Усі оперативні втручання в порожнині носа і біляносових пазух наші лікарі проводять за допомогою сучасного відеоендоскопічного обладнання (лазер, шевер, коблатор та інші технології). Такі операції рекомендовані для пацієнтів, які мають хронічні захворювання ЛОР-органів.

Переваги малоінвазійних втручань:

 1. Ми використовуємо ендоскопи з боковим оглядом,  а також наконечники для мікродебридерів з різними кутами вигину, що дозволяє виконувати втручання в біляносові пазухи через природні сполучення без надмірного їх розширення. Використовуючи Шейвер з насадками різних кутів від 0 до 120˚ ми можемо без проблем проникнути в будь які ділянки пазух виключно через природні співустя.
 2. Можливе лазерне лікування захворювань носа.
 3. Усі маніпуляції проходять під контролем ендоскопічної камери з HD розрішенням, що дає чітко візуалізувати анатомічні структури. Таке обладнання в Тернополі представлене лише в нашій клініці.
 4. За допомогою апарату Melag vacuklav В+ класу, що відповідає світовим стандартам, ми проводимо стерилізацію інструментів найвищого експертного класу.

Повний спектр операцій, які виконуємо методом FESS:

 1. Аденотомія класична з ендоскопічним контролем.
 2. Аденотомія шейверна з ендоскопічним контролем.
 3. Ендоскопічна септопластика.
 4. Ендоскопічна мікрогайморотомія.
 5. Ендоназальна ендоскопічна гаймороетмоїдотомія.
 6. Ендоназальна ендоскопічна сфеноїдотомія.
 7. Ендоназальна ендоскопічна фронтоетмоїдотомія.
 8. Ендоназальна ендоскопічна полісінусотомія.
 9. Ендоназальна ендоскопічна поліпоетмоїдогайморотомія.
 10. Вазотомія.
 11. Конхотомія.

 

Можливо вас зацікавить

Сучасна оториноларингологія

У клініці Ви отримаєте весь спектр консультативної, терапевтичної та хірургічної допомоги із використанням новітніх методів діагностики та лікування для дорослих і дітей.

Ендоскопічна риносинусохірургія

Основним хірургічним напрямком «Клініки Стахіва «До і після»» є функціональна ендоскопічна риносинусохірургія (FESS).

Дитяча ЛОР хірургія

У Клініці Стахіва ви отримаєте повноцінне діагностичне обстеження вашої дитини. А лікарі підберуть оптимальний вид лікування, який необхідний саме вашому малюку.

Повний спектр пластичних послуг

У «Клініці Стахіва «До і після»» Ви відчуєте на собі всі переваги омріяного перевтілення. Кращі пластичні хірурги України допоможуть повернути у Ваше життя красу, гармонію, комфорт та впевненість у собі.

Естетична косметологія

Мрієте завжди виглядати молодо та ефектно? У Клініці Стахіва ви отримаєте високий рівень косметичних послуг, індивідуальний підхід та конфіденційність.

Лікар-педіатр

Виховати здорову дитину – мрія усіх батьків. І в Клініці Стахіва ми допоможемо втілити її в реальність. Адже наші педіатри своєчасно і ефективно проводять необхідну діагностику та лікування.

Дитячий хірург

Дитяча хірургія в «Клініці Стахіва » – це безпечне малоінвазійне втручання. У нас ви отримаєте кваліфіковану планову консультацію з усіх вроджених та набутих хірургічних патологій у дітей з використанням сучасних методик