Лікар-
педіатр

Виховати здорову дитину – мрія усіх батьків. І в Клініці Стахіва ми допоможемо втілити її в реальність. Адже наші педіатри своєчасно і ефективно проводять необхідну діагностику та лікування. Спеціалісти знаходять індивідуальний підхід до кожного малюка, щоб у майбутньому в нього не було фобії перед людьми у білих халатах.

Переваги дитячої педіатрії в нашій клініці:

  1. Під час першого візиту лікар знайомиться і з пацієнтом, і з батьками.
  2. Огляд дитини обов’язково проводимо у присутності рідних. За їх згодою лікар може назначати додаткові профілактичні обстеження чи залучати до консультації вузькопрофільних спеціалістів.
  3. Лише після повного обстеження педіатр розробляє індивідуальний план лікування із врахуванням усіх особливостей дитячого організму.
  4. У нас ви також можете отримати кваліфіковані поради стосовно того, як правильно доглядати за вашим чадом, яким повинен бути раціон харчування, що потрібно робити для гармонійного та здорового розвитку малюка.

Можливо вас зацікавить

Сучасна оториноларингологія

У клініці Ви отримаєте весь спектр консультативної, терапевтичної та хірургічної допомоги із використанням новітніх методів діагностики та лікування для дорослих і дітей.

Ендоскопічна риносинусохірургія

Основним хірургічним напрямком «Клініки Стахіва «До і після»» є функціональна ендоскопічна риносинусохірургія (FESS).

Дитяча ЛОР хірургія

У Клініці Стахіва ви отримаєте повноцінне діагностичне обстеження вашої дитини. А лікарі підберуть оптимальний вид лікування, який необхідний саме вашому малюку.

Повний спектр пластичних послуг

У «Клініці Стахіва «До і після»» Ви відчуєте на собі всі переваги омріяного перевтілення. Кращі пластичні хірурги України допоможуть повернути у Ваше життя красу, гармонію, комфорт та впевненість у собі.

Естетична косметологія

Мрієте завжди виглядати молодо та ефектно? У Клініці Стахіва ви отримаєте високий рівень косметичних послуг, індивідуальний підхід та конфіденційність.

Лікар-педіатр

Виховати здорову дитину – мрія усіх батьків. І в Клініці Стахіва ми допоможемо втілити її в реальність. Адже наші педіатри своєчасно і ефективно проводять необхідну діагностику та лікування.

Дитячий хірург

Дитяча хірургія в «Клініці Стахіва » – це безпечне малоінвазійне втручання. У нас ви отримаєте кваліфіковану планову консультацію з усіх вроджених та набутих хірургічних патологій у дітей з використанням сучасних методик