Отопластика

Досить часто ми чуємо про те, що можна сьогодні можна ефективно змінити свою зовнішність, за допомогою пластичних операцій. А коли це чують діти, з яких глузують в школі, на вулиці, що в них смішні,відстовбурчені вуха, вони отримують надію позбутись такого дефекту за допомогою пластики вух. Що ж це таке цікавиті і дорослих і дітей?

Отопластика (пластика вух) це операція спрямована на усунення відстовбурчення вушних раковин (капловухості), виправлення асиметрії, моделювання форми вушного хряща, а також реконструкції вушних раковин частково або повністю. Отопластика проводиться як дорослим, так і дітям. Мінімальний вік для дитини з якого можливе проведення операції - шість років. До цього віку йде активне зростання хрящової тканини тому раніше провадити таке втручання не рекомендовано.

Причиною відстовбурчених вух можуть бути: надмірна висота чаші вушної раковини, згладжена або недорозвинення протизавитка, а також комбінації. Для кожного випадку підбирається індивідуальна методика. При надлишковій висоті, чашу зменшують шляхом видалення невеликої ділянки хряща. При сглаженности протизавитка - втручання спрямоване на моделювання хряща з формуванням природного протизавитка.

Отопластика користується великою популярністю, тому що усуває практично всі можливі деформації вушних раковин, при цьому як правило, не залишається слідів оперативного втручання і поліпшується зовнішній вигляд.

Показами до оперативного втручання є:

- Неправильна форма вушних раковин;

- відстовбурчені вушних раковин;

- Асиметрія вушних раковин;

- Недорозвиток вушних раковин.

Операція проводиться в умовах стаціонару. Через кілька годин після операції пацієнта відпускають додому.

Перед операцією необхідно пройти обстеження, які визначає лікар.

Розріз шкіри роблять по задній поверхні вушної раковини, який в кінці операції зашивається косметичним швом. Таким чином рубець невидимий. Під час операції робляться всі заплановані маніпуляції і формується природний рельєф вушного хряща. Після операції одягається компресійна м'яка еластична пов'язка. Триває операція 1,5-2години.

Проводиться втручання піл загальною анестезією.

 

 

Можливі побічні ефекти:

- Набряки, синці, тимчасові незначні больові відчуття, тимчасове зниження чутливості.

Можливі такі післяопераційні ускаднення:

- розвиток інфекційних ускладнень,

- невелика кровотеча,

- утворення видимих ​​рубців,

- асиметрія вушних раковин,

- повторне відстовбурчення одного або обох вух.

Відразу після операції одягається компресійна пов'язка, яку необхідно носити протягом 1 тижня цілодобово. Після цього компресійна пов'язка одягається тільки на ніч, протягом 3-х тижнів. Перша перев'язка робиться на наступний день. Подальші перев'язки - за потребою. Шви знімають через 7 днів.

Більшість пацієнтів, стурбовані з приводу результату своєї операції, хоча ніяке оперативне втручання не гарантує абсолютної симетрії (не існує жодного симетричного людини), але хірурги клініки є професіоналами своєї справи і під час консультації Ви можете обговорити всі деталі операції і можливі результати.