ЛОР консультативний прийом з відеоендоскопією – Клініка Стахіва

ЛОР консультативний прийом з відеоендоскопією

ЛОР консультативний прийом
з відеоендоскопією

У клініці Ви отримаєте весь спектр консультативної, терапевтичної та хірургічної допомоги із використанням новітніх методів діагностики та лікування для дорослих і дітей.

У своїй роботі ми використовуємо сучасне ендоскопічне обладнання . Воно дозволяє швидко та безболісно виявити причини:

  • утрудненого носового дихання;
  • постійних виділень з носа;
  • частого головного болю, причиною якого можуть бути порушення носового дихання;
  • закладеності вух та періодичного болю у вухах.

 

Завдяки використанню новітнього обладнання та сучасних підходів у роботі наші спеціалісти мають можливість більш точно діагностувати наступні захворювання:

  • гострий і хронічний риносинусити;
  • наявність гіпертрофії аденоїдів;
  • поліпи;
  • викривлення носової переділки, порушення анатомії внутрішньоносових структур тощо.

 

Перелік медичних послуг:

Ендоскопічне обстеження ЛОР-органів: проводимо всім пацієнтам (незалежно від віку) за допомогою спеціального зонда – ендоскопа. Сучасне обладнання дозволяє вивести на екран збільшене відеозображення того, чого ми не бачимо при звичайному огляді. Пацієнт також має можливість все бачити. Для оцінки стану пацієнта використовуємо тільки новітні методи і технології, які допомагають встановити правильний діагноз та призначити ефективне лікування. Уся інформація про обстеження зберігається в базі даних, що полегшує діагностику при повторному зверненні. Будь-які маніпуляції проводимо лише за згодою пацієнта.

Повторний ендоскопічний огляд пацієнта: повторне обстеження дає можливість контролювати стан пацієнта в процесі лікування, проводити корекцію або заміну попередньо призначеного лікування.

Видалення сторонніх тіл із ЛОР-органів: кваліфіковані спеціалісти під контролем ендоскопа або мікроскопа допоможуть вийняти сторонні предмети із горла, носа, вуха.

Промивання носоглотки методом переміщення «Кукушка»: ефективний при лікуванні синуситів, аденоїдиту та інших захворювань носа. В один носовий хід по краплині лікар подає рідину, у цей момент пацієнт повторює: “Ку-ку”. Завдяки цьому відбувається рух м’якого піднебіння, і рідина переміщується пазухами – в інший носовий хід. Через зонд-відсмоктувач рідина видаляється разом із патологічним вмістом

Зупинка носових кровотеч: Кровоточива судина коагулюється за допомогою сучасного радіохвильового апарату Surgitron.

Промивання лакун піднебінних мигдаликів: процедура є однією зі складових у лікуванні хронічного тонзиліту. Суть її полягає у механічному видаленні казеозних мас з лакун мигдаликів.У нашій клініці ця процедура проводиться методом ультразвукового вакуумного очищення за допомогою апарату Тонзилор

Заливка ліків у гортань: активно застосовується при порушенні функції гортані, втраті голосу. Під час даної процедури лікарську речовину вводимо безпосередньо в голосову щілину під контролем ендоскопа.

Пневмомасаж барабанних перетинок: процедура необхідна для пацієнтів із секреторними середніми отитами. За допомогою спеціального приладу через навушники передаємо коливання повітря на барабанну перетинку.

Катетеризація слухової труби: застосовується при порушеннях функції слухової труби, вентиляції порожнини середнього вуха, що проявляється зниженням слуху та відчуттям переливання рідини у вусі. За допомогою спеціального катетера вводимо повітря і лікарські засоби в порожнину середнього вуха через слухову трубу.

Ін’єкція лікарських засобів в завушну ділянку: одина із складових найефективніших методів лікування нейросенсорної приглухуватості. Ліки вводимо під окістя в завушній ділянці з метою більш швидкого проникнення в судини внутрішнього вуха.

Фізіотерапевтичне лікування ЛОР-органів: ультразвукова терапія апаратом «Тонзилор», тубус-кварц, інгаляції лікарських засобів, УФФ.