Ендоскопічна хірургія ЛОР-органів

Хірургія ЛОР-органів – ефективний метод лікування хронічних захворювань.

На жаль, не завжди вдається вилікувати хронічні захворювання вуха, горла, носа. І навіть робота професійних ЛОР лікарів і довга і правильно підібрана фізіотерапія не призводять до бажаного результату. Тривало протікає інфекція виснажує імунну систему і часто клієнт надходить на прийом до лікаря, коли вже проявилися ускладнення. У цих випадках ми рекомендуємо все-таки зважитися на операцію.

У клініці Стахіва ми надаємо широкий спектр послуг з ЛОР хірургії.

Всі оперативні втручання і ЛОР маніпуляції проводяться в умовах загальної або місцевої анестезії з використанням сучасної апаратури. Згідно з сучасними міжнародними стандартами операції на придаткових пазухах носа в нашій клініці виконуються ендоскопічним шляхом через розширення природніх отворів.

У нашій клініці використовуються малоінвазивні методи хірургічного втручання, що дозволяє значно скоротити час операції і прискорити процес реабілітації.

Більшість операцій в порожнині носа і на навколоносових пазухах, на глотки і гортані проводяться за допомогою ендоскопічного обладнання. Ендоскоп дозволяє через природні або штучно створені отвори виконувати досить складні операції з мінімальною травматизацією прилеглих тканин.

У ЛОР-клініці ми спеціалізуємося на наступних операціях.

  • Тонзилектомія – хірургічна операція з повного видалення піднебінних мигдалин разом зі сполучно-тканинною капсулою. Виконується при рецидивах гострого тонзиліту або аденоїдиту, носових обструкціях дихальних шляхів, апное, хропіння і паратонзиллярному абсцесі. До теперішнього часу залишається одним з найбільш поширених оперативних втручань.
  • Аденоїдектомія класична з ендоскопом – операція проводиться під загальним наркозом. Ендоскопічну трубку вводять через носовий хід, і за допомогою мікрокамери лікар отримує чітке зображення на екран комп’ютера прямо в операційній. Таким чином забезпечується ідеальний огляд для мінімізації пошкоджень тканини. Видалення мигдалини відбувається за допомогою спеціального шейвера – приладу з гострим лезом, який відсікає тканину, що розрослася,  подрібнює її і виводить назовні через відсмоктування.
  • Ендоскопічна септопластика – це оперативне втручання, яке направлено на вирівнювання носової перегородки і корекцію хрящової або кістково-хрящової стінки, а також видалення зайвої тканини. Застосовується, коли спостерігається утруднене дихання, набряки, дихальна недостатність, хронічний синусит а також в інших випадках.
  • Риносептопластика – комплексна хірургічна операція, при якій виправляють зовнішні дефекти носа і одночасно усувають викривлення носової перегородки.
  • Отопластика (пластика вушних раковин) – це операція спрямована на усунення відстовбурчених вушних раковин (клаповухість), часткову або повну реконструкцію вушних раковин або виправлення асиметрії.
  • Тимпаношунтування – хірургічна операція при якій в барабанну перетинку вставляється спеціальний шунт, через який утворюється тимчасове сполучення між барабанною порожниною і зовнішнім слуховим проходом, щоб забрати гній або ексудат. Така операція проводиться в тих випадках, коли немає можливості видалити гній медикаментозно при консервативному лікуванні.

Багато пацієнтів, особливо батьки дітей, яким рекомендовано оперативне втручання, прагнуть відтягнути цей момент. Важливо розуміти серйозні наслідки такого рішення. Для кожної операції є чіткі свідчення, і лікарі, призначаючи операцію, слідують медичній науці і стандартам лікування захворювань. Коли консервативне лікування не дає стійкого позитивного результату, відтягування операції може тільки погіршити ситуацію.

Стандартна підготовка включає в себе аналізи крові і сечі, рентген грудної клітки, ЕКГ, консультацію педіатра, якщо пацієнт дитина, або консультацію терапевта, якщо пацієнт дорослий, які дають висновок, що  можна проводити операцію під наркозом. Детальніше весь перелік аналізів дивіться у інших розділах.

В день операції пацієнта оглядає анестезіолог.

Більшість операцій, що проводяться у нашій клініці відбуваються під загальним наркозом. Ми використовуємо севорановий інгаляційний наркоз. Щоб уникнути психоемоційної травми у дітей, ми їм кажемо, що йдемо робити інгаляцію: бананову, полуничну чи шоколадну, дитинка сама вибирає, яка їй більше до смаку. В операційну на інгаляцію дитина заходить разом із одним із батьків. Дитина спочатку дихаює газом через маску, засинає, потім її інтубують. Після операції дитина просинається у палаті біля батьків та ще може поспати деякий час (від півгодини до трьох годин). Дорослі, як правило, просто прокидаються і легко виходять з цього наркозу. Через 2 години після операції дозволяється пити воду і приймати легку їжу.

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv