Ендоскопічні операції горла

У «Клініці Стахіва» здійснюється оперативне лікування ротової порожнини із застосуванням передового мікрохірургічного обладнання та малотравматичних електрохірургічних технологій, що дозволяє нам навіть найбільш радикальне хірургічне втручання перетворити на безпечну, малотравматичну та малоінвазивну операцію.

Гіпертрофовані мигдалики, також як аденоїди, можуть стати причиною порушення дихання, хропіння і навіть апное (зупинка дихання) уві сні. Мигдалини у дитини нерідко стають осередком запалення під час застуди або ангіни. Якщо за рік малюк хворіє до семи раз, особливо на ангіну, яка небезпечна серйозними ускладненнями, лікар-отоларинголог може порадити вирішити проблему операційним шляхом.

У багатьох пацієнтів аденоїдні вегетації часто супроводжуються збільшенням (гіпертрофією) піднебінних мигдалин. Розрізняють три ступені, перша – мигдалини розташовані на рівні дужок або трохи виступають за них, третя – мигдалини практично змикаються в останній лінії. Гіпертрофія мигдалин призводить до виникнення хропіння, зупинок дихання, проблем з вимовою, частих запаленнь (ангіна, тонзиліт).

У таких випадках в нашій клініці проводиться тонзилотомія, коли підрізається частина піднебінних мигдалин, щоб вони стали нормального розміру і продовжували виконувати свою захисну функцію. Така операція має велике значення для профілактики гіпертрофії мигдалин і пов’язана з поняттям «компенсаторної гіпертрофії», коли при видаленні аденоїдів мигдалини беруть на себе функції лімфоїдного органу і з часом збільшуються, через що у пацієнта знову з’являються проблеми з хропінням, незважаючи на те, що аденоїди йому вже видалили.

Мигдалини є частиною імунної системи людини. Вони захищають дихальну систему і нейтралізують інфекцію перш, ніж вона проникає в бронхіальні проходи. Однак в тих випадках, коли мигдалини перестають виконувати свою захисну функцію і приносять більше шкоди, ніж користі, рекомендується їх видалення – тонзилектомія. Адже головна небезпека хронічного тонзиліту – ризик ураження життєво важливих органів: серця, нирок, суглобів. Такі серйозні ускладнення викликає токсин, що виробляється збудником інфекції на мигдалинах.

Ще кілька десятиліть тому видалення мигдалин проводилося значно частіше, ніж зараз. Після численних досліджень ставлення до цього органу було переглянуто, і тонзилектомія застосовується як крайній захід лікування хронічного тонзиліту – запалення мигдалин. Рішення про видалення мигдалин в Клініці Стахіва приймається після комплексного обстеження: ендоскопічного огляду, лабораторних досліджень, спеціальних тестів, посівів. Якщо вони підтверджують декомпенсовану форму хронічного тонзиліту, коли мигдалини повністю втрачають свої захисні функції і представляють загрозу для всього організму, лікар призначає тонзилектомію.

 • рішення про видалення мигдалин застосовується тільки на підставі ретельного обстеження;
 • проведення операцій з використанням сучасних ефективних малоінвазивних методик істотно прискорюють одужання;
 • можливість пройти передопераційне обстеження протягом одного дня;
 • оснащення операційних залів передовим медичним обладнанням провідних західних компаній;
 • уважний і відповідальний медичний персонал: колектив анестезіологів, реаніматологів, асистентів і медичних сестер злагоджено і швидко вирішує будь-які питання цілодобово;
 • найвищі стандарти стерильності обладнання та безпеки пацієнта, що відповідають європейським вимогам;
 • застосування анестезії останнього покоління (севорановий інгаляційний наркоз), що не викликає ніякого дискомфорту після втручання;
 • швидке повернення до звичного життя;
 • сучасні комфортабельні палати
 • після проведення хірургічного втручання ви повертаєтеся додому наступного ж дня
 • через 2 години після проведення операції наші пацієнти вже п’ють воду і вживають легку їжу
 • постопераційний період проходить практично безболісно і без кров’янистих виділень

Запишіться на консультацію – позбудьтеся хронічного тонзиліту раз і назавжди!

Перелік необхідних передопераційних обстежень для дітей:

 1. Загальний аналіз крові;
 2. Час згортання та тривалість кровотечі;
 3. Загальний аналіз сечі;
 4. Біохімічний аналіз крові (глюкоза, білок, сечовина, креатинін, білірубін, АлТ, АсТ, електроліти);
 5. Електрокардіограма;
 6. Консультація педіатра;
 7. При необхідності – огляд суміжних спеціалістів.

Перелік необхідних передопераційних обстежень для дорослих:

 1. Загальний аналіз крові;
 2. Час згортання та тривалість кровотечі;
 3. Загальний аналіз сечі;
 4. Біохімічний аналіз крові (глюкоза, білок, сечовина, креатинін, білірубін, АлТ, АсТ, білірубін, калій, натрій, хлор);
 5. Група крові. Резус-фактор;
 6. Електрокардіограма;
 7. Флюорографія;
 8. ВІЛ;
 9. Гепатит С;
 10. Консультація сімейного лікаря;
 11. При необхідності – огляд суміжних спеціалістів;
 12. При необхідності –  комп’ютерна томограма приносових пазух носа.

Лікарі-оториноларингологи нашої клініки мають великий досвід видалення мигдалин. Процедура проходить безболісно, ​​із застосуванням сучасних методик із мінімальним відновним періодом. Ми практикуємо операції одного дня, тобто діти та дорослі можуть вже через 2 години після операції вживати воду і легку їжу, а через 4-5 годин по закінченні операції йти додому, повністю реабілітація завершується протягом тижня.

Після видалення мигдалин Ви назавжди позбавляєтеся від хронічного тонзиліту і його проявів у вигляді запалення і частих гнійних ангін. Вам більше не будуть потрібні курси терапевтичного лікування та постійний прийом медикаментів. Оскільки разом з мигдалинами ліквідується і вогнище інфекції, виключається негативний вплив збудника інфекцій на серце, нирки, суглоби.

Запишіться на консультацію – позбудьтеся хронічного тонзиліту раз і назавжди!

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv