Малоінвазивні процедури

За останні роки кількість людей, що звертаються за допомогою до пластичних естетичних хірургів значно зросла. В основному це активні люди, для яких важливо зберігати свій зовнішній вигляд на найвищому рівні і рубці від операцій чи опіків на їхньому тілі не вписуються у їхнє повсякденне життя.

Розвиток сучасної пластичної хірургії націлений на якомога бережніші методи витручань, які дозволяють покращити зовнішній вигляд клієнта за максимально короткий час перебування у клініці. Особливо таке підходить пацієнтам із насиченим ритмом життя.

Видалення шрамів і рубців – косметологічна процедура, спрямована на усунення дефектів у вигляді рубців і шрамів, отриманих в результаті травмування або перенесених операцій (наприклад, кесаревого розтину). Залежно від виду шрамів використовуються різні способи корекції – лазерне шліфування шкіри, ін’єкції різних препаратів, мікродермабразія, фотокорекція. При необхідності видалення шрамів і рубців здійснюється шляхом шкірної пластики. Точковий вплив і висока ефективність – основні переваги даних способів корекції.

Шрами і рубці є наслідком травм, операцій, опіків. Зовнішній вигляд шрамів і рубців також залежить від індивідуальних здібностей організму до загоєння. Нерідко навіть дуже тонкі й акуратні післяопераційні рубці після планових хірургічних операцій можуть потовщуватись під дією різних факторів: неправильного догляду, розтягування шкіри при рухах тіла і т.п. У будь-якому випадку, шрами і рубці піддаються корекції. При цьому треба розуміти, що пластичний хірург накладає шов на шкіру в ідеальних умовах. У підсумку, нам завжди вдається поліпшити зовнішні характеристики нових рубців і вони виглядають більш непомітно, ніж до коригуючої операції.

Оптимально хірургічні маніпуляції проводити відразу після отримання травми. Якщо це не вдалося і шрам або рубець вийшов не дуже акуратний, то потрібно дочекатися повного рубцювання, а потім звернутися до фахівця – пластичного хірурга або косметолога-дерматолога. Тільки після повного рубцювання можна вибрати методику роботи зі шрамом: хірургічну або косметологічну. Робота хірурга – висікти шрам, наклавши косметичний шов. Завдання косметолога зробити його менш помітним після загоєння, використовуючи лазерну шліфовку, фотокорекцію, введення гелів і ін. (призначається косметологом індивідуально).

Видалення шрамів після кесаревого розтину

Часто після кесаревого розтину залишається не надто привабливий рубець. Такий рубець можна зробити тоншим, менш помітним. З цією метою виконується хірургічна операція з видалення всієї ділянки рубцево зміненої шкіри, потім накладається багаторівневий косметичний (внутрішній) шов. Після операції пацієнти протягом 2-3 місяців наклеюють на шов спеціальний тонкий протирубцевий пластир, що не заважає в повсякденному житті. Поверхня черевної стінки при цьому стає рівною, без ямок і горбів.

Видалення рубців після опіків

Часто після опіків розвиваються гіпертрофічні або навіть келоїдні рубці. За сучасними уявленнями дані рубці найкраще лікуються або ін’єкціями дипроспана (гормон місцевої дії), або хірургічної пластикою, яка так само може поєднуватися з подібними ін’єкціями. Однак дана методика не рекомендується для видалення рубців в дитячому віці, оскільки саме в дитячому віці при подібному лікуванні можлива непередбачуваність результату і навіть його погіршення. Як правило, найбільшої шкоди можна отримати в результаті прагнення якомога раніше позбутися від проблеми і необдуманого лікування.

Видалення келоїдних рубців

Найбільш часто келоїдна активність організму пов’язана з його гормональними особливостями. Тому найбільш ефективним методом лікування є гормональні блокади рубця (дипроспан, кеналог), нерідко в поєднанні з хірургічною корекцією. Корекція лазером не бажана, тому що існує певний ризик погіршення вигляду рубців. Використання протирубцевих кремів також протипоказано при келоїдних рубцях, з тієї ж причини.

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv