Мамопластика

ХОЧЕТЕ ЗБІЛЬШИТИ ГРУДИ?

Пишні і гарні груди – це те, про що мріє багато жінок. Але як бути, якщо ви не є володаркою розкішних форм? На допомогу у даному випадку приходить мамопластика – це операція по збільшенню грудей і покращенню їх форми за допомогою сучасних та якісних імплантів. Цей спосіб є одним із найефективніших для збільшення молочних залоз і завдяки йому жінка може отримати форми, про які давно мріяла.

Величезна кількість пластичних операцій проводиться в наші дні, але це зовсім не означає, що потрібно довіряти свою красу будь-якому пластичному хірургу. Швидше навпаки – необхідно ретельно вибрати хірурга і клініку, яким Ви довірите себе і свою красу.

Основним показанням до операції по збільшенню грудей є бажання жінки якісно розкрити і примножити красу, при цьому зберегти яскраву індивідуальність.

Однак всі покази можна розділити на кілька категорій:

– маленькі від природи груди

– асиметрія грудей, що викликає дискомфорт.

– погіршення естетичного вигляду грудей  (може бути пов’язане із вагітністю та грудним «вигодовуванням»)

– зміна форми грудних залоз, пов’язаних з віком. На жаль, ми не молодіємо з кожним днем.

Метод імплантації – це використання сучасних та якісних імплантів, форма і об’єм яких підбирається безпосередньо під час візиту до лікаря для попередньої консультації. Пластичний хірург вибирає спільно з вами оптимальний варіант для збільшення грудей імплантами, виходячи з індивідуальних фізіологічних особливостей і побажань пацієнтки. Від цього важливого кроку залежить результат всієї операції і найголовніше – відповідність результату надіям жінки.

У “Клініці Стахіва” для імплантації грудей використовуються високоякісні імпланти: Motiva (Франція) і Polytech (Німеччина) та інших європейських виробників. Імпланти, що використовуються в нашій клініці абсолютно безпечні: вони пройшли всі сертифікаційні цикли і відповідають європейським стандартам. Імплант вводиться за допомогою невеликого розрізу під молочною залозою, в пахвовій зоні або по нижньому краю ареоли. Спосіб введення імпланта лікар підбирає індивідуально виходячи з фізіологічних особливостей молочних залоз пацієнтки.

Після проведення імплантації в “Клініці Стахіва” пацієнтка протягом дня перебуває в комфортабельній палаті нашої клініки під наглядом фахівців. Наступного дня після операції лікар проводить огляд, дає рекомендації і складає графік подальших консультацій. Шви косметичні та їх знімати не потрібно. Протягом двох місяців після проведення операції рекомендується носити спеціальну компресійну білизну для фіксації імплантів. Виконуйте всі рекомендації нашого пластичного хірурга і насолоджуйтеся природною і красивою формою ваших грудей.

Вартість пластичної операції залежить від типу, варіантів розташування і способу введення імплантів, які використовуються для збільшення грудей. Ціна на імплантацію може варіюватися в залежності від акцій і сезонних вигідних пропозицій. Слідкуйте за їх оновленням на нашому сайті в новинах і в розділі «Акції».

  • кваліфіковані пластичні хірурги з великим досвідом проведення естетичних операцій;
  • можливість пройти всі передопераційні обстеження в клініці протягом одного дня;
  • оснащення операційних залів найсучаснішим медичним обладнанням провідних західних компаній;
  • уважний і відповідальний медичний персонал: колектив анестезіологів, реаніматологів, асистентів і медичних сестер злагоджено і швидко вирішує будь-які питання цілодобово;
  • найвищі стандарти стерильності обладнання та безпеки пацієнта, що відповідають європейським вимогам;
  • застосування інгаляційної анестезії останнього покоління, що не викликає ніякого дискомфорту після втручання;
  • сучасний комфортабельний стаціонар: Ви відчуваєте себе, як в номері європейськго готелю;
  • швидке повернення до звичного життя: як правило, наші пацієнтки виписуються вже наступного дня після втручання;
  • відділення медичної косметології і лазерної дерматології проводять процедури для максимально швидкої регенерації тканин, дозволяючи Вам якомога швидше почати насолоджуватися результатом;

Запишіться на консультацію  і ми допоможемо Вам отримати ідеальні груди!

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv