Операції на грудях

Красиві груди – мрія будь-якої жінки і пластика грудей – реальний і ефективний спосіб її втілення. Бажання поліпшити форму або об’єм грудей може бути пов’язано як з малим так і з надмірно великим об’ємом грудей, який викликає у жінки психологічний і фізичний дискомфорт. Пластика грудей вирішує і інші проблеми – усуває опущення грудей шляхом підтяжки молочних залоз (мастопексії), а також прибирає асиметрію грудей, вирівнюючи залози за об’ємом, формою та іншими параметрами.

Окрема тема – гінекомастія (збільшені молочні залози у чоловіків). Проблема також вирішується шляхом пластичної операції.

При пластиці грудей можуть бути різні способи введення і місця установки імплантів. По кожному з випадків метод проведення операції визначається індивідуально і узгоджується лікарем з пацієнтом. Оцінити всі переваги форми і об’єму майбутніх грудей пацієнткам дозволяють сучасні технології – 3D моделювання. Операції характеризуються малою травматичністю, рубчики, отримані в результаті хірургічного втручання, розташовуються в малодоступній зоні і стають майже непомітні через кілька місяців.

Мамопластика або збільшення грудей – операція з ендопротезування грудних залоз шляхом установки в них високоякісних сучасних грудних імплантів. Показана при бажанні пацієнтки збільшити розмір грудей, усунути асиметрію залоз або відновити груди після перенесеної операції з видалення. Спосіб установки імпланта, як і місце розрізу для його введення визначаються лікарем спільно з пацієнткою. При збільшенні грудей імплант вводиться під тканину молочної залози, грудних м’язів або під фасцію великого грудного м’яза, можливі місця розрізу – під грудьми, в пахвовій западині або по краю ареоли соска.

Мамопластика – збільшення грудей – в світовій пластичній хірургії є однією з найбільш часто проводжуваних операцій. Великий попит на збільшення грудних залоз пояснюється високою ефективністю даної операції в поєднанні з нетривалим реабілітаційним періодом. У «Клініці Стахіва» збільшення грудей проводиться методом імплантації. Він передбачає введення в тканину грудей спеціально призначених для цих цілей грудних імплантів, які абсолютно безпечні і пройшли сертифікацію в Україні і за кордоном.

Мастопексія або підтяжка грудей – це операція, яку проводять при опущенні грудей, викликаному вагітністю і грудним вигодувуванням дитини, віковими метаболічними процесами (втрата еластичності тканин), втратою ваги. В процесі операції відбувається перерозподіл об’єму тканин залоз і корекція положення соска і ареоли, при цьому видаляється лише надлишок тканини. Форма розрізу при підтяжці грудей визначається специфікою завдання, при необхідності розріз може проходити і вздовж підгрудної  складки.

Підтяжка грудей (мастопексія) – це хірургічна операція, що дозволяє поліпшити естетику молочних залоз, а саме: відновити природну висоту і контури грудей. Об’єм молочних залоз після підтяжки не змінюється, але за рахунок корекції форми, в тому числі завдяки переміщенню ареоли і соска, груди виглядають високими і більш об’ємними, а її власниця – молодою і впевненою в собі. Підтяжку грудей можна поєднувати з установкою імплантатів і лазерним омолодженням шкіри декольте (апаратна процедура, що омолоджує).

Пластичний хірург  «Клініки Стахіва» не з чуток знає про переживання жінок з приводу недосконалого виду молочних залоз і радить не миритися з розтягнутими ареолами і надлишком шкіри і не комплексувати з цього приводу, адже вирішити цю проблему досить просто. Ці та інші дефекти можна виправити, використовуючи сучасні хірургічні методики підтяжки грудей, причому зробити це в комфортних умовах і з гарантованим результатом. Не потрібно боятися післяопераційних рубців (за спостереженнями саме вони є головною причиною відмови від операції):

  • по-перше, використовувані у «Клініці Стахіва» методики підтяжки грудей дозволяють заховати рубці, не зачіпаючи зони декольте,
  • по-друге, через 6 місяців шрами бліднуть і стають малопомітними.

Редукція, або зменшення грудей – операція, показана при тому рівні об’єму молочної залози, який може викликати у пацієнтки фізичний і / або психологічний дискомфорт. В процесі операції через розріз навколо соска з нижньої сторони грудей видаляється надлишок жирової клітковини, шкіри і частина тканин залози, а сосок з ареолою переміщаються в більш високе положення. Операція по зменшенню грудей проводиться під загальним наркозом, рубці протягом півроку перетворюються в ледь помітні білясті нитки. Естетичний ефект в повній мірі видно через 2-3 місяці.

Великі груди часто завдають чимало клопоту своїй власниці. Немає точних критеріїв, які саме груди вважати великими, все залежить від конституції тіла, ваги і естетичних уподобань жінки і оточуючих її людей. Розмір молочних залоз часто є спадковим фактором, однак груди можуть збільшитися в розмірі через гормональні порушення і тоді, перш ніж планувати операцію по зменшенню залоз (синоніми: редукційна мамопластика, редукція грудей), потрібно проконсультуватися у ендокринолога.

До пластичного хірурга клініки Стахіва досить часто звертаються жінки, які мріють поліпшити форму грудей, причому тих, хто готовий розлучитися з «пишними» формами нітрохи не менше спраглих їх придбати. Редукційна мамопластика позбавляє від фізичного (груди важко «носити») і емоційного («видатна» частина тіла приваблює не потрібну увагу) дискомфорту, тому є затребуваною операцією, що дозволяє значно поліпшити якість життя, полегшити підбір одягу.

Збільшення грудей жиром або ліпофілінг – це процедура з трансплантації власної жирової тканини пацієнтки з тієї чи іншої проблемної зони тіла в груди. Сьогодні це популярний напрям в медицині, тому що процедура малотравматична, поєднується з ліпосакцією проблемних зон, звідки і береться потрібний жир, а також дозволяє виключити ймовірність формування контрактури. У більшості випадків вдається досягти позитивного результату і високою приживлюваністю жирових клітин, якщо хірург чітко сформулював донорську зону і техніку переробки отриманої жирової тканини, а також віртуозно володіє технікою введення біо-гелю (жиру) в молочну залозу.

Багатьох пацієнток цікавить спосіб збільшення грудей власним жиром або ліпофілінг грудей. На сьогоднішній день ліпофілінг грудей став досить популярним, а технологія введення в тканини спеціально підготовленого жиру в клініці Стахіва удосконалилася, що дозволяє говорити про позитивний результат в більшості випадків.

Корекція асиметрії грудей – це комплекс хірургічних маніпуляцій з метою надати молочним залозам однаковий об’єм і форму. В тій чи іншій мірі асиметрія грудей за обсягом, формою і розташуванням молочних залоз зустрічається у переважної (понад 90%) більшості жінок, в ряду чинників – нерівномірність розвитку залоз в ранньому віці, вагітність і годування, захворювання і т.д. Операція по усуненню косметичного дефекту, як правило, має комплексний характер. Для усунення проблеми вдаються до збільшення меншої молочної залози шляхом ліпофілінга або за допомогою імпланту, зменшення більшої молочної залози з її підтяжкою, вирівнювання розміру залоз шляхом установки в них ендопротезів різного об’єму.

Асиметрія грудей – це відмінності в правій і лівій малочній залозі за розміром, формою і зовнішнім виглядом. Несиметричні груди зустрічаються майже у 94% жінок, але з різним ступенем вираженості. Бувають випадки, коли різниця надто значна. Це призводить не тільки до душевних переживань і зниження самооцінки жінки, але і представляє значні незручності, пов’язані з підбором нижньої білизни та одягу.

Підтяжка вікових грудей – це пластична операція для жінки старших 40 років, молочні залози яких у зв’язку із віком обвисли, причому регулярно трапляється, що одна молочна залоза обвисла більше за іншу. Величезний досвід роботи дозволив удосконалити більшість методик операцій з підтяжки грудей. Наш «коник» – підтяжка з укороченим рубцем і без рубця в складці під грудьми. Шов виходить удвічі коротше, ніж при традиційних методиках, що застосовуються в більшості клінік. Він не помітний при носінні білизни і глибокому декольте. Цього ми досягаємо, формуючи різні типи ніжок сосково-ареолярного комплексу і використовуючи різноманітні схеми видалення і моделювання тканин молочної залози. Хірург повинен прагнути не тільки поліпшити форму грудей але і отримати довгостроковий результат, щоб жінка отримала максимальне естетичне задоволення від операції.

З віком відбуваються зміни жіночого тіла, які можуть бути не настільки помітні, як на обличчі, але вони доставляють жінці не менше переживань, чи навіть гірше, комплексувати з приводу свого тіла. Вікові зміни грудей впливають на жіночу самооцінку і змушують шукати способи поліпшення її форми. Щорічно в «Клініку Стахіва» звертаються більше сотні жінок старше 40 років, які хочуть поліпшити форму молочних залоз. І пластичний хірург віртуозно справляється з цим завданням. Жінки залишаються задоволені не тільки новою формою і об’ємом, але і тим, що сліди хірургічного втручання практично непомітні.

Лікування гінекомастії – це хірургічна операція по усуненню у чоловіка зайвої жирової тканини з грудей. Збільшення молочної залози у чоловіків, схоже за формою на груди молодої дівчини, отримало назву гінекомастії. Термін походить від грецьких слів gynes – жінка, і mastos – молочна залоза. Можливо, що найраніше свідоцтво гінекомастії відноситься приблизно до 1330 року до нашої ери: не виключено, що у фараона Тутатхамона і його братів була гінекомастія, так як їх зображували зі збільшеними грудьми. З іншого боку, опоненти цього припущення вважають, що таке античне зображення могло мати символічне значення, що підкреслює їх плідність.

Збільшення чоловічої молочної залози, або гінекомастія, може бути викликана відкладенням жирів (помилкова гінекомастія), фізіологічними особливостями організму, патологіями (гормональний збій, порушення обміну речовин і т.д.). Операція показана при наявності больового синдрому, вираженого косметичного дефекту, при очевидності ризиків появи злоякісних новоутворень і здійснюється шляхом підшкірної мастектомії через розріз по межі ареоли. При необхідності коригується положення соска і ареоли, що супроводжується видаленням шкіри.

Збільшення грудей є однією з найбільш затребуваних пластичних операцій. При цьому результат ендопротезування багато в чому залежить не тільки від досвіду хірурга, а й від правильно підібраного імпланта (його розміру і форми).

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv