Операції на обличчі

Рецепту вічної молодості не існує, але в усі часи люди хочуть бачити в дзеркалі красиве, молоде і доглянуте обличчя. Омолоджуючі операції на обличчі дозволять усунути зміни, які видають наш вік.

Як правило, з першого погляду ми можемо визначити приблизний вік незнайомої людини. Вся справа в специфічних візуальних маркерах – окремих прикметах, які асоціюється з тим чи іншим життєвим періодом. З роками шкіра втрачає еластичність, активна міміка залишає зморшки на лобі і в куточках очей, стають помітними носогубні складки, нерівності та інші очевидні зміни.

«Відкритий погляд» або широко розкриті очі завжди в свідомості людей асоціюється з юністю. Блефаропластика (пластика повік) дозволяє усунути такі вікові зміни, як нависання верхньої повіки, прибрати «мішки» під очима, а також при бажанні змінити форму розрізу очей.

Якщо вікові зміни помірні і виражаються в легкому опущенні тканин (птозі), ендоскопічний ліфтинг верхньої третини обличчя допоможе м’яко і ефективно розгладити шкіру. Метод найменш травматичний, і пластичні хірурги рекомендують його пацієнтам у віці 30-45 років, коли незначні вікові зміни вже з’явилися, але круговаї підтяжки обличчя ще не потрібно. Завдяки цьому способу безслідно зникають зморшки на лобі, коригується нависання брів і «гусячі лапки» в куточках очей.

Тривалий омолоджуючий ефект забезпечує підтяжка обличчя (фейсліфтінг). Цей метод дозволяє усунути зморшки в області обличчя і шиї, підтягнути шкіру, зробивши контур обличчя чіткішим.

Пластика обличчя – це певний комплекс хірургічних операцій, спрямованих на усунення вікових змін, зміна пропорцій обличчя, корекцію вроджених або отриманих в результаті травм дефектів. Залежно від завдання, пластика може проводитися як на окремій частині лиця (носі, повіках, губах), так і мати комплексний характер, представляючи собою поєднання операцій – наприклад, блефаропластику і ендоскопічну підтяжку обличчя. Саме така пластика обличчя забезпечує максимальний ефект омолодження, що зберігається протягом найтривалішого часу.

Залежно від специфіки процедури оперативне втручання здійснюється під місцевим або загальним наркозом. Застосування сучасних методів пластики дозволяє до мінімуму знизити травматичність операцій, обмежуючи хірургічне втручання ледь помітними розрізами. Провівши всю необхідну діагностику, досвідчений пластичний хірург «клініки Стахіва» вибере і запропонує вам оптимальний метод пластики обличчя з урахуванням усіх індивідуальних особливостей – анатомії, специфіки дефекту, стану шкіри, віку і очікуваної тривалості ефекту. Інноваційні методики дозволяють виконувати процедури одномоментного омолодження з поєднанням різних технік підтяжки обличчя і омолодження шкіри.

Блефаропластика – це пластична операція по зміні форми розрізу очей і форми повік, яка показана при жирових грижах повік («набряклих» повіках), провисанні нижніх повік, «важких» верхніх повіках, нависання шкіри верхньої повіки. Оперативне втручання передбачає висічення шкірного покриву і видалення надлишку жирової клітковини і шкіри. Проводяться: кругова блефаропластика (верхні і нижні повіки в комплексі), верхня блефаропластика (з непомітним розрізом уздовж природної складки повіки), нижня блефаропластика (розріз на внутрішній стороні або під війковим контуром), а також пластика азіатських очей (корекція верхньої повіки і згладжування епікантуса ).

Очі – це не тільки «дзеркало душі», а й вірний індикатор віку людини. Шкіра навколо очей дуже тонка, ніжна, майже не захищена від зовнішніх агресивних впливів, а тому дуже вразлива.

З віком шкіра повік розтягується, під очима утворюються мішки і жирові грижі, а від зовнішніх куточків віялом розходяться мімічні зморшки, звані «гусячими лапками». Через таких, на перший погляд, дрібниць погляд здається вимерлим, а колись привабливі  повіки виглядають втомленими, непривітними і похмурими. Сьогодні омолодити очі, тобто «відчинити» і повернути їм природне сяйво, можна за допомогою підтяжки повік або блефаропластики (від давньогрецького слова βλέφαρον – повіка) – пластичної операції, яку виконує досвідчений пластичний хірург, досконало володіє як новітніми, так і перевіреними часом класичними методиками корекції повік.

Хейлопластика – це пластична операція по поліпшенню форми губ і / або збільшення їх об’єму, яка показана при наявності дефектів після травм, малого об’єму ( «тонкі» губи), обвисшій нижній губі, «заячій губі». Пластика губ з метою збільшення об’єму виробляється шляхом ін’єкцій гелю (контурна пластика) або власних тканин пацієнта (ліполіфтинг). У першому випадку термін дії ін’єкцій залежить від препарату і досягає декількох місяців. Трансплантація жирової тканини пацієнта при ліполіфтингу забезпечує практично постійний естетичний ефект.

Пластика губ – збільшення об’єму та поліпшення форми губ за допомогою операції. Красиві губи надають чарівність усмішці, роблять обличчя привабливішим, яскравішим і молодшим. Виправити форму губ, збільшити об’єм, зробивши губи сексуальнішими, а лице  виразнішим, допоможуть сучасні методики і останні досягнення пластичної медицини. Пластика губ або хейлопластика – це метод корекції дефектів за рахунок введення власної тканини або жиру або за допомогою розрізу особливими технологіями.

Підтяжка губи (верхньої або нижньої) – хірургічна корекція з метою зміни форми губ, а також усунення «заячої губи» після раніше виконаних (в дитинстві) операцій. Показання для підтяжки губ: вузька проміжна частина верхньої губи, тонкі губи, обвисша верхня губа, незадовільна форма губ, посмішка із яснами зубів. Метод оперативного втручання визначається індивідуально, наприклад, підтяжка губи по «Булхорн», а також підтяжка губ методом резекції, VY пластику з боку слизової, контурна пластика, ліпофілінг, перманентний макіяж, пластика вуздечки (при ясенний усмішці), корнер-ліфт (при опущених куточках рота) і т.д.

Підтяжка брів і шкіри чола – це пластична операція, під час якої хірург робить розрізи в волосистій частині голови, підтягує брови в бажане положення і фіксує тканини обличчя в області окістя і скронь, при цьому візуальний контроль маніпуляцій здійснюється за допомогою ендоскопа. Операція по омолодженню верхньої частини обличчя характеризується малою травматичністю і більш коротким періодом реабілітації в порівнянні з класичним фейсліфтингом. Ендоскопічна підтяжка показана при опусканні (птозі) брів, скул, нависанні шкіри над очима, яскраво виражених мімічних зморшках (перенісся і лоб). Можливо поєднання з іншими пластичними операціями.

Підтяжка обличчя (фейсліфт) – це пластична операція, яка показана при нависанні тканин повік, щік, зовнішніх куточків очей, провисанні брів і шкіри чола, подвійному підборідді, виражених носогубних складок і проводиться під загальною анестезією. Залежно від ступеня вікових змін здійснюється ендоскопічний ліфтинг шкіри (для пацієнтів 35-40 років), або фейсліфтінг з додатковою підтяжкою м’язових тканин. Невеликі розрізи проводяться за вухами і у волосистій частині голови, в процесі реабілітації шви стають повністю непомітні. Естетичний ефект від підтяжки обличчя зберігається протягом 10 – 15 років.

Жодна жінка не байдужа до власного відображення в дзеркалі. Але воно може як радувати, так і засмучувати. Якщо у вас з’явилися глибокі зморшки, і шкіра втратила колишню пружність, змінився контур обличчя, і все більш помітним стає друге “підборіддя”, то це ще не привід для переживань. Сьогодні омолодження є можливим! Такий метод як підтяжка обличчя – фейсліфтінг – є ефективним сучасним способом корекції вікових змін шкіри обличчя і шиї.

Фахівці клініки Стахіва прекрасно розуміють бажання кожної жінки залишатися молодою і красивою. І пропонують вам скористатися унікальною можливістю омолодження в середньому на 10 років – провести підтяжку обличчя, здатну скорегувати практично всі вікові зміни.

Фейсліфт – це пластична операція по глибокій підтяжці шкіри обличчя, яка має на увазі перш за все переміщення підшкірних шарів тканин. При цьому відбувається формування м’язово-фасціального каркаса, що дозволяє зберегти результат на все життя. Візуальне омолодження після фейсліфта відбувається у всіх по-різному. В середньому, ви будете виглядати на 10 років молодше. Пластичні хірурги виявляють закономірність, що для худих осіб з сухою шкірою омолодження буде більш помітно, ніж для осіб із більш пишними формами. Це відбувається тому, що і старіння для першої категорії відбувається більш різко.

Сучасні можливості терапевтичної,  ін’єкційної косметології та пластичної хірургії мають у своєму розпорядженні безліч методик, які допомагають відстрочити настання того дня,  коли ви чітко усвідомлюєте, що молодість пройшла. І якщо контур обличчя «поплив» і це перетворюється в комплекс – знайте, що пластична хірургія здатна запропонувати рішення проблеми, яке перевершить очікування і дозволить повернутися в часі на 10 років назад!

Отопластика – це пластична операція з усунення дефектів вушних раковин і клаповухості, яка показана як безальтернативний спосіб вирішення проблеми при «клаповухості», вроджених або отриманих в результаті травм дефектах, при асиметричності вух. Операція виконується на хрящовій тканині під місцевою або загальною анестезією (на вибір пацієнта). Розріз проводиться за задньою стінкою вушної раковини. В результаті операції, що триває 1-1,5 години, відновлюється необхідна форма хряща. Мікрошви знімаються через 10 днів після операції.

Вушні раковини – це зовнішня частина слухової системи людини, вони призначені для уловлювання звукових сигналів і захисту внутрішніх слухових ходів від попадання пилу, комах і дрібних предметів. З точки зору фізіології, форма, розмір і ступінь відставання вушних раковин від поверхні голови не мають принципового значення. Людина з великими або клаповухими вухами, як правило, відмінно чує, але відчуває психологічний дискомфорт через пильну увагу оточуючих до своєї персони. Естетичні дефекти вух бувають вродженими і набутими, і їх можна усунути в ході отопластики – хірургічної операції, яку в Тернополі у «Клініці Стахіва» виконує досвідчений лор-хірург та пластичний хірург Олег Володимирович, який досконало володіює традиційними і лазерними методиками корекції і відновлення вушних раковин.

Платизмопластика – це пластична операція з підтяжки шкіри і підлеглих м’язів шиї для поліпшення контуру обличчя і посилення тонусу шкіри, яка показана при виражених зморшках, подвійному підборідді, тяжах, складках, жирових відкладеннях. Операція здійснюється ендоскопічним або відкритим, класичним методом, – вибір техніки визначається індивідуально. У першому випадку підтяжка тканин здійснюється через міні-розрізи, коли  шви практично повністю непомітні. При відкритому способі розріз йде уздовж вушної раковини, доходячи до волосистої частини голови, – цей варіант показаний при більш виражених вікових змінах.

Якщо в першу чергу, наш вік видають очі, то стан шиї – стоїть на другому місці. Недарма жінки, які переступили 40-річний рубіж, часто приховують цю область від чужих очей за допомогою шийних хусток або високих комірів. Вертикальні борозни і горизонтальні складки, друге підборіддя, “тяжі” і загальна в’ялість шкіри на шиї – таке поєднання нерідко робить жінку або чоловіка навіть старшими за свої роки. Ліфтинг шиї (або платизмопластика – так операція називається на честь м’язів – “plastysma”, – які йдуть уздовж передньої поверхні шиї) посилює тонус шкіри і підтягує м’язи шиї, покращує контур обличчя. Дана операція часто проводиться в поєднанні з ліфтингом ообличчя, але може бути зроблена і як окрема процедура. Своєчасно виконана підтяжка шиї значно покращує зовнішність, повертаючи свіжий вигляд і молодість.

Ментопластика – це пластична операція по зміні форми підборіддя, спрямована на усунення вроджених або набутих дефектів. Її назва походить від латинського слова «ментума», що означає підборіддя, і грецького дієслова plassein, що означає “про людське око” або “формувати”. Підборіддя є одним з трьох найбільш значних частин обличчя з естетичної точки зору, як лоб і ніс, тому його корекція здатна сильно змінити загальне сприйняття обличчя людини. Ментопластіка проводиться тільки у дорослих, коли завершиться формування щелепи.

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv