Операції на тілі

Струнка фігура, ідеальні контури тіла – всього цього допомагає досягти пластика тіла. Це комплекс операцій, що здійснюються на окремих ділянках тіла, або їх поєднання. Пластичні операції даного роду припускають видалення надлишків жирової клітковини і шкіри з «проблемних» зон шляхом абдомінопластики або ліпосакції, підтяжки тканин плечей, сідниць і стегон. Для багатьох жінок абдомінопластика вирішує болючу проблему післяпологових розтяжок.

Вкрай часто пластика тіла виконується комплексно: наприклад, пластика живота здійснюється разом з ліпосакцією, з нею ж може проводитися і підтяжка стегон. Поєднання процедур цілком логічно продиктовано вимогами до комплексної корекції всієї фігури. При цьому метод тієї чи іншої операції вибирається лікарем індивідуально і узгоджується з пацієнтом. Так, наприклад, тільки одна ліпосакція може бути зроблена декількома способами (що продиктовано різними методами розщеплення жирової клітковини).

Абдомінопластика – це операція по пластиці передньої черевної стінки, яка показана при надмірному об’ємі підшкірної жирової тканини в ділянці живота, наявних післяпологових м’язових розтяжках, а також утворення «фартуха» – косметичний дефект у вигляді нависаючої складки живота. В ході операції надлишки жирової тканини і шкіри в районі черевної стінки видаляються через розріз по лінії бікіні, сприяючи зменшенню об’єму талії. Тонкий рубець над лінією волосся з часом стає практично непомітним. Пластику живота можна поєднувати з ліпосакцією. Реабілітаційний період триває до 2 місяців.

Абдомінопластика (від лат. Abdomen, abdominis – живіт) – пластична операція, яка виконується з метою корекції форми живота, видалення надлишкового об’єму шкіри і жирових тканин, моделювання талії. Однією з найчисленніших категорій пацієнтів, яким виконується дана операція, є жінки – абдомінопластика дозволяє прибрати розтяжки і складки, що утворилися після пологів. У цьому випадку після пологів повинно пройти не менше 6 місяців. Якщо Ви годуєте грудьми, то 6 місяців – після припинення лактації. Часто операція проводиться в комбінації з ліпосакцією інших частин тіла – стегон, плечей і т.д. Також абдомінопластика часто поєднується з пластикою пупка.

Абдомінопластика – єдиний спосіб усунення післяпологового розходження прямих м’язів живота – діастазу. За допомогою вправ можна поліпшити тільки тонус, трохи підтягнути живіт, але не позбутися діастазу. Найчастіше операція припускає ще й видалення підшкірного жиру. Але іноді ми за допомогою ендоскопічної техніки з невеликого доступу над лоном вшиваємо одні тільки м’язи (якщо шкіра не висить в складку). Відновлювальний період в будь-якому випадку дорівнює часу повного зрощення зшитого апоневроза м’язів – 1,5 – 2 місяці. У цей час не можна займатися спортом і давати навантаження на прес.

Після абдомінопластики можливі і вагітність і пологи. Виразність дискомфортних відчуттів в післяопераційний період так само залежить від обсягу пластики. Та й поріг чутливості кожної конкретної людини відіграє роль. «Пекельних» болів після операції немає.

Ліпосакція – це видалення надлишку відкладень підшкірної жирової клітковини і корекція контурів тіла. Гармонія ліній, струнка фігура, відмінний настрій і впевненість в собі – ось ефект від процедури ліпосакції. Показаннями до ліпосакції служать локальні відкладення підшкірної жирової клітковини в будь-яких , що “не піддаються” спорту і дієтам ділянках тіла. За один раз можна видалити більше 2-3 літри жиру. В процесі процедури жирова клітковина руйнується і, перетворившись в емульсію, відсмоктується вакуумним способом через невеликі розрізи. Особливий, інноваційний метод ліпосакції – це радіохвильова ліпосакція, що припускає поєднання ліпосакції з радіохвильовим ліфтингом і ліполізом, а також є вібраційна ліпосакція.

У клініці проводять не просто традиційну ліпосакцію, а вдосконалену ліпосакцію. Це ліпосакція із високою точніcтю. Використання новітнього обладнання при операціях і при післяопераційному догляді, забезпечує найкращі результати, рівний і ідеальний контур тіла, без ризику збереження бугристості шкіри.

При правильному підході до виконання ліпосакції можна успішно коректувати фігуру, як у пацієнтів з локальними жировими відкладеннями і нормальною вагою, так і у випадках надмірної ваги тіла. У нашій практиці ми неодноразово виконували об’ємні ліпосакції – одночасне видалення до 5 літрів жиру. Зверніть увагу, що мова йде про літри, а не кілограми! Але, звичайно, така операція – це свого роду показник професіоналізму хірурга, показник рівня клініки, в якій виконується операція. Щоб виконати таку об’ємну ліпосакцію хірург повинен максимально точно все розрахувати, спланувати операцію:

  • кількість зон ліпосакції
  • який об’єм потрібно прибрати в кожній конкретній ділянці тіла
  • врахувати щільність шкіри на ньому (щоб вона не провисла після операції)
  • який метод ліпосакції на якій ділянці тіла використовувати
  • канюлю якого розміру вибрати і ін.

Але і це не все. Важливі стандарти клініки, налагоджений взаємозв’язок роботи лікарів різних спеціальностей: хірурга, анестезіолога, фізіотерапевта, пацієнта в період реабілітації.

Вартість ліпосакції залежить від кількості зон, які потрібно обробити. 1 зона – це, образно кажучи, розмір долоньки. Все залежить від пропорцій пацієнта. Так само ліпосакція живота часто супроводжується підтяжкою шкіри – абдомінопластикою.

Ефект, а саме струнка фігура і гармонія ліній тіла після ліпосакції зберігається назавжди, за умови відсутності гормональних змін (швидкий набір або втрата ваги), однак і в цих випадках плавність контурів тіла збережеться.

Підтяжка стегон – це пластична операція, спрямована на корекцію верхньої і внутрішньої сторони стегон, усунення надлишків жиру і шкіри, поліпшення тонусу тканин. Зменшити об’єм стегон пацієнтка може і в результаті схуднення, однак надлишок шкіри можна видалити тільки хірургічним способом. Ця операція здійснюється поетапно: спочатку шляхом підшкірної ліпосакції, далі через промежинно-стегновий розріз шляхом видалення надлишку шкіри і потім проводять підтяжку тканини і шкіри на даній ділянці. Рубець, що розташовується в малодоступному місці, стає через кілька місяців майже непомітним.

Багато жінок вважають стегна своєї проблемною зоною. Навіть стрункі довгоногі дами бувають незадоволені зовнішнім виглядом стегон і відчувають психологічну напругу в ситуаціях, коли хтось бачить оголеною цю частину тіла. Деякі соромляться целюліту, комусь не подобаються жирові відкладення, звані «вушками», але частіше за все найнеприємнішим дефектом жінки вважають відвисання шкіри внутрішньої частини стегон. З віком шкіра втрачає еластичність, тому під дією сил гравітації опускається вниз, збираючись у складки. З такою проблемою людина може зіткнутися в будь-якому віці через гормональні зрушення або після значного схуднення на кілька десятків кілограмів. Йдеться про ситуації, коли не допомагають ні дієти, ні фізичні навантаження, ні апаратні процедури, тому надлишок шкіри можна тільки видалити. Операція називається хірургічною підтяжкою стегон, і сьогодні в Україні не так багато фахівців, які мають достатній досвід і кваліфікацію для її виконання. Підтяжку стегон можна зробити в «Клініці Стахіва», пластичний хірург якої досконало володіє традиційною методикою операції і постійно вдосконалює навички і техніку її проведення.

Підтяжка сідниць – це пластична операція, яка проводиться для усунення таких дефектів, як провисання сідничних тканин і в’ялості шкіри, і дозволяє пацієнтці позбутися звисаючих шкірних складок в районі сідничної борозни, забезпечивши сідницям пружний і округлий вигляд. Часто доводиться вдаватися до цієї операції після різкого схуднення. Буває її поєднують з ліпосакцією в інших областях, а також ліпофілінгом сідниць. У реабілітаційний період рекомендується обмежити фізичну активність на 6 тижнів.

Пройшли часи, коли обговорювати розміри і форму сідниць людини, а тим більше відкрито демонструвати «філейні частини», вважалося непристойним. Сьогодні, багато в чому з подачі зірок світового шоу-бізнесу, існує «культ» сідниць – багато жінок, а нерідко і чоловіки, яких природа не наділила пишними формами, мріють якщо не збільшити, то хоча б підтягти цю частину тіла. Найскладніший і тривалий шлях до мрії лежить через спортивний зал. Підтягнуті пружні сідниці стануть нагородою людині після багатогодинних щоденних тренувань, але на подібний «подвиг» готовий далеко не кожен. До того ж такий дефект, як провисання шкіри і м’яких тканин, ніякі тренування не виправлять. Щоб відновити естетичний вигляд сідниць, доведеться виконати хірургічну підтяжку, тобто зайву шкіру видалити, а м’язи і м’які тканини перемістити вгору. У «Клініці Стахіва» накопичено достатній досвід виконання подібних операцій, пластичний хірург допоможе вам перестати соромитися свого тіла.

Підтяжка плечей – це пластична операція, яка успішно усуває такий дефект, як провисаюча шкіра тильної сторони плеча, а також надмірна товщина останнього. В процесі операції здійснюється підшкірна ліпосакція на проблемній ділянці плеча, з поздовжнього розрізу видаляється надлишкова шкірна тканина, що залишилися, тканини поверхні шкіри підтягуються до м’язових і зшиваються. Для фіксації шва надається компресійний рукав. Остаточний ефект видно через 2 місяці.

Підтяжка шкіри плечей – операція, спрямована на ліквідацію провисання тканин внутрішньої поверхні плеча зі зменшенням її товщини (кола). В результаті втручання поліпшуються пропорції верхньої половини тіла, з’являється можливість купувати і носити відкриті види одягу – футболки з коротким рукавом, сарафани і т.д.

У переважній більшості випадків характерний зовнішній вигляд плечей обумовлений надмірними підшкірними жировими відкладеннями, рідше – в результаті схуднення залишається значний надлишок шкіри, що провисла та не скоротилася.

Підтяжку шкіри плечей часто поєднують з ліпосакції в пахвовій області – це дозволяє усунути тиск на плече з боку м’яких тканин грудної клітки і ще більше поліпшити результат операції. Площа шкіри, що видаляється на плечі може досягати декількох десятків квадратних сантиметрів. Іноді лінія післяопераційного шва закривається спеціальним медичним клеєм, що дозволяє приймати душ на наступний день після операції. Період обмеження фізичної активності невеликої – близько одного місяця.

Ліпофілінг сідниць (або ліпоскульптура сідниць) – це ін’єкції власного жиру пацієнта, який трансплантують з однієї області, де його надмірно, в іншу область, де його недостатньо, щоб змінити форму сідниць. Під наркозом хірург виконує ліпосакцію донорської області (зазвичай це живіт, боки, коліна, плечі), потім обробляє отриманий жир спеціальним чином, після чого робить невеликі проколи в області сідниць пацієнта і за допомогою тонкої канюлі вводить очищений жир.

процедури зберігається на все життя. Ліпофілінг сідниць – метод, який добре підходить для людей, які не бажають застосовувати імплантати, це випробуваний метод, при якому жирові клітини збирають за допомогою ліпосакції, фільтрують і потім вводять в сідниці, щоб заповнити дефекти (провали) або збільшити їх.

З історії: Методика ліпофілінга існує вже більше 20 років. Доктор Фурньє, один з піонерів ліпосакції у Франції, вперше експериментував з технікою повертати жир після ліпосакції в іншу область цього ж пацієнта приблизно в 1985 році.

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv