Ринопластика

Позбудься комплексів та отримай нове обличчя всього за 1 день

Ринопластика (пластика носа) – це поліпшення форми носа, зміна його розмірів, виправлення вроджених дефектів. Риносептопластика (септопластика) – корекція носа з пластикою носової перегородки. У Клініці Стахіва виконуються також складні операції по риносептопластиці з реконструкцією носової перегородки із застосуванням білково-тромбоцитарно-хрящової мембрани.

В результаті пластики носа не завжди є можливим домогтися ідеальної форми (тієї, яку “бачить” пацієнт), тому основне завдання пластичного хірурга полягає в поліпшенні його форми з урахуванням індивідуальних особливостей. Майбутню форму і розмір носа можна підібрати, використовуючи комп’ютерне моделювання. Ринопластика виконується під загальною анестезією. Розрізи проводяться під крилами носа, щоб мініатюрні післяопераційні рубці будуть зовсім непомітні. Тривалість операції складає всередньому 5-6 годин. Ринопластику поділяють на хрящову і кістково-хрящову, а доступ може бути відкритим і закритим. При закритому доступі все розрізи і маніпуляції хірург проводить всередині носової порожнини. При відкритому – розріз проходить по кожній частині носової перегородки, в найвужчому її місці. Вибір доступу визначається хірургом перед операцією з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Незалежно від вибору доступу післяопераційні рубці непомітні. В кінці операції накладають спеціальну пластину- фіксатор, яку потрібно знімати через 8-10 днів. На 4-6 день після операції потрібно виймати тампони. Під час операції шкіра з носика не забирається, але пам’ять попередньої форми носа зберігається. Тому одразу після зняття фіксатора клеються спеціальні пластирі, щоб ніс набув нової правильної форми. Їх потрібно носити до двох місяців. Перші 2-3 тижні після зняття фіксатора зберігається набряк носа. Через 3-4 тижні ніс набуває прийнятний вид, але треба пам’ятати, що остаточну форму ніс прийме через 5-8 місяців.

Пластика носа – одна з найпопулярніших процедур у всьому світі. Тисячі жінок та  чоловіків відчувають дискомфорт через форму свого носа. Усунення цієї проблеми та корекція форми  носа позбавляє людину комплексів, підвищує самооцінку та надає впевненості у собі – тому в деяких випадках робити пластику носа просто необхідно!  Сучасна медицина дозволяє зробити це досить легко. Пластику носа роблять не лише з естетичних міркувань, а й з медичною потребою.  Операція зазвичай триває близько 5 годин. Пластика носа не потребує довгого післяопераційного догляду, Ви будете вдома вже наступного дня, а через 2-3 тижні можна повертатися до звичайного темпу життя. Повний ефект від пластики носа буде помітно через 6-12 місяців.

Ринопластика – ціни з кожним роком на цю процедуру стають все доступніші для звичайних людей.

Операція на носі вимагає роботу  справжнього професіонала. Дуже важливим є підібрати правильну форму та розмір, яка буде симетрична з Вашим обличчям і виглядатиме природньо. У нашій клініці працюють досвідчені лікарі, які проведуть якісну та безпечну операцію на носі з використанням сучасного севоранового (інгаляційного) наркозу. Складність процедури полягає у тому, що ніс – це орган, який виконує багато функцій і хірургу потрібно змінити його форму не порушивши жодну із них. Саме тому перед операцією на носі пацієнт проходить детальне обстеження. Лікар вивчає анатомію, особливості побудови та розміщення усіх хрящів. Ретельне передопераційне обстеження є запорукою успішної операції на носі. 

Ринопластика у місті Тернопіль набуває все більшої популярності. Та й ціни  на ринопластику роблять її все більш доступною. Проте, існують міфи та неправдиві слухи, які відштовхують людей від корекції форми носа. Наприклад, багато хто вважає, що кінцевий та остаточний результат пластики неможливо передбачити. Насправді, операція на носі – це точна та технологічна процедура. Грамотний і кваліфікований хірург працює точно по схемі, яка була складена до операції. Він проговорює всі деталі з клієнтом, показує візуальну модель. Хороші результати принесе лише якісна ринопластика, Тернопіль – одне із міст в якому Ви можете її отримати.

Ще одним міфом є те, що пластика носа – це ризикована операція, яка часто має негативні наслідки. Насправді, це дуже поширена та часто здійснювана процедура. Наші хірурги здійснюють ринопластику у Тернополі вже не перший рік і мають великий досвід. Також у стінах ЛОР клініки застосовують європейські стандарти і завжди слідкують за розвитком та новинками у сфері ринопластики. Наша клініка – це якісна ринопластика, ціни – доступні, а якість – найвища!

Ну і найпоширенішим страхом перед операцією на носі є побоювання втратити можливість відчувати запахи.  Але така думка є абсолютно помилковою, при якісній операції не порушується жодна із функцій носу. А отримати детальну консультацію щодо ринопластики можна у стінах нашої ЛОР клініки.

Корекція форми носа може бути породжена не естетичними намірами, а бути медичною необхідністю. Відсутність вільного дихання може бути зумовлена трьома причинами.

Перегородка носа у деяких людей ще з народження є деформованою та викривленою. Хтось може прожити із цим все життя, а комусь це справді заважає почувати себе здоровим та повноцінним. У такому випадку просто необхідною є ринопластика, а клініка Стахіва – це місце, де Ви можете її зробити.  Хірургічне втручання у такому випадку направлене не на виправлення форми, а на зміщення перегородки носа. Така операція зазвичай не є важкою, триває 2-3 години. Дуже важливим є догляд після операції: потрібно регулярно навідуватися до лікаря, перших 1-2 місяці мінімізувати фізичні навантаження. Але це зовсім не висока ціна за ринопластику, яка подарує клієнту можливість вільно дихати.

Сучасний севорановий (інгаляційний) наркоз використовують при проведенні операції на носі. Це найбільш застосовуваний вид анастезії, який дозволяє не відчувати біль під час операції. Процес введення сучасного інгаляційного наркозу не є складним та небезпечним.  У стінах нашої клініки працюють грамотні анастезіологи, які вміють правильно застосовувати такий засіб для інгаляційного наркозу, як севоран. Завдяки цьому Ви отримуєте якісну ринопластику ціна за яку є доступною та обґрунтованою.

Ринопластика: відгуки – завжди позитивні та мотивуючі. Люди розказують як корекція форми носа змінила їхнє життя – вони стали більш впевненими у собі та позбулися комплексів. Ті, хто через медичні показання зважилися на ринопластику, відгукаються що отримали вільне дихання і процедура принесла лише користь та відчуття повного здоров`я.  Ціна за ринопластику у Тернополі є цілком обґрунтованою і невисокою, якщо враховувати, що після корекції форми носа Ви отримаєте вільне дихання, гарну форму та позбавитеся від багатьох комплесів.

 

Наші щасливі клієнти

Хочу висловити велику подяку Олегу Володимировичу за проведену отопластику для моєї дитини.Операція пройшла успішно реабілітація теж)))))моя дівчинка почувається чудово )))дякую за професійність за той спокій і впевненість які Ви в мене викликали на консультації і в день операції))))Ви не просто лікар _Ви скульптор який втілив нашу мрію в реальність)))) Прийміть найщиріші побажання здоров’я та успіхів в Вашій благородній праці .Всім у кого є ще сумніви дуже раджу Не бійтеся!!! Зробіть крок до своєї мрії.Рекомендую клініку Стахіва і прекрасного лікаря Олега Володимировича.Процвітання Вам і всього найкращого.

Зоряна Джугла

Чудовий лікар,хірург і людина!!!Проводив два оперативних втручання….Професійне і чуйне ставлення до пацієнта!Завжди надає хороші консультації!Олег Володимирович майстер свого діла.

Kira Light

Олег Володимирович-професіонал своєї справи,чудовий хірург і людина яка живе своєю роботою..я з 12-14років мала алергічний хронічний реніт(ніс закладений незалежно від пори року)-весь час сиділа на судинозвужуючих препаратах-так що вже слизова атрофувалась…коли прийшла на прийом він все показав на відео і роз’яснив і повірила і згодилася на операцію…все пройшло добре і тепер я тільки згадую ,що мала проблеми з носом!!дякую!!!

Оксана Панчишин

Мене звати Олена і я є одною із пацієнток лікаря Стахіва. Понад шість років я страждала гайморитом ,лікувалася у різних спеціалістів, та добрі люди рекомендували звернутися саме до Олега Володимировича. І ось вже два з половиною роки як я забула про свій недуг. Хочу сказати велике спасибі,та усім рекомендую)!!!

Olena Gurska

Приємний персонал,окрема подяка лікарю Стахів О.В. Супер кваліфіковані лікарі

Diana Ternopilska

Чудова клініка. На мою думку найкраща у нашому місті. Дякую що ВИ є!!!

Svetik Hrytsiv