ЛОР-діагностика та лікування

  Залишити відгук

  Ваше фото (не обов'язково)

  Чудова клініка з найсучаснішим обладнанням, досвідченим персоналом, комфортними умовами. Рекомендую.

  Ira Farenyk

  Можна сказати для Тернополян – це знахідка! кваліфікований і доброзичливий персонал, якісні послуги і демократична ціна! Рекомендую, знаю що будете задоволені

  Viktoria Fritsak

  бездоганно, те, що потрібно, реокмендую

  Инна Иваницкая

  Олега Володимировича знаю давно,ще з обласної лікарні.Він справжній професіонал, фанат своєї справи.Вже всигла побувати і в новій клініці Стахіва.Хочу відмітити найперше високотехнологічне обладнання ну і звичайно привітний кваліфікований персонал.Тут працюють люди,яким можна довіряти.Рекомендую.

  Оксана

  Найкращий спеціаліст знаходиться тут, дуже якісна клініка досвічений і привітний персонал. Нова сучасна техніка, всюда чистенько приймають і лікують на вищому рівні !!!

  Ігор Романець

  Дуже хороша клініка, хороший персонал ! гарне ставлення нове гарне обладнення для роботи.. дуже хороший лікар . РЕКОМЕНДУЮ”ДО І ПІСЛЯ”

  Кузимків Вова

  Дуже рідко заходиш, щоб поділитися хорошим. Але все ж це саме той випадок! У в клініці Стахіва чистила гланди від пробок стафілокока і лікувала тонзиліт. Препарат, яким чистять гланди, дуже маленький, практично не відчувається (можна сказати ноу-хау власника клініки). Лікування проходило за налагодженою схемою, все оперативно і професійно. Спасибі вам велике!

  Анжеліка Стець

  Відмічусь і я тут. Дуже рада, що колись доля звела мене з такими професіоналами. Прийом проводиться спокійно, уважно. Всі процедури роблять дуже акуратно. Але головне, що його лікування допомагає! Причому допомагає навіть в тих випадках, коли інші фахівці розводять руками ну, або як у моєму випадку відправляють відразу на видалення мигдалин. Завдяки доктору, мої мигдалики досі при мені, а загострення хронічного тонзиліту відбуваються все рідше і рідше. Якщо у кого-то ще є сумніви у виборі клініки, навіть не думайте, сміливо записуйтеся і приходьте. Надаємо допомогу з питань тільки тут.

  Лілія Ігорівна

  Дуже дякую Олегу Володимировичу ,дуже хороший лікар, дуже рада що знайшла таку клініку, хороші спеціалісти, робила прокол гаймориту ,все супер і безболісно,

  Галина Бариляк

  Дякую за хороші поради лікаря. Як для дорослих так і для дітей.

  Maryana